
-20%
Набір дитячий "Кубик кольоровий в сітці 24 - ел" арт 111/3 Бамсик 111/3
501,60 ₴
401,28 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 111/3
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір дитячий "Кубик кольоровий в сітці 24 - ел" арт 111/3 Бамсик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamsik |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кубики |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1,1 |
| Вага, г | 1100 |
| Вага | 1,1 кг |
| Вік | від 3 років |
| Кількість елементів | 24 |
| Комплект постачання | кубик — 24 шт (8х8 см) |
| Країна реєстрації | Україна |
| Матеріал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Пакування | Сітка |
| Розмір в пакованні | 49х16х16 см |
| Стать | Для всіх |
| Тематика | Розвиваючі |
- Ціна: 401,28 ₴
