
-20%
Машинка каталка толокар Оріон ЛАМБО лимон 21_Л
1 082,07 ₴
865,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21_Л
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка каталка толокар Оріон ЛАМБО лимон 021
Каталка-толокар Ламбо це не просто дитяча іграшка, а засіб малого транспорту, призначений для дітей дошкільного віку. Толокар не має гострих кутів і поверхонь, безпечна під час гри з нею. Може використовуватися як у кімнатних умовах, так і на вулиці.
Граючи з такою машинкою, дитина може освоювати правила дорожнього руху, виховувати в собі субординацію й культуру водіння.
Під час виготовлення Ламбо використаний екологічно чистий пластик, який не містить у собі шкідливих речовин і токсичних домішок. Яскраві кольори привертають увагу дитини, тому така іграшка буде для неї найдорожчим подарунком.
Виробник може змінювати колірну гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте в менеджера компанії.
Можете купити вже сьогодні! Товар Машинка каталка толокар Оріон ЛАМБО лимон 21_Л від виробника Розмір -
Каталка-толокар Ламбо це не просто дитяча іграшка, а засіб малого транспорту, призначений для дітей дошкільного віку. Толокар не має гострих кутів і поверхонь, безпечна під час гри з нею. Може використовуватися як у кімнатних умовах, так і на вулиці.
Граючи з такою машинкою, дитина може освоювати правила дорожнього руху, виховувати в собі субординацію й культуру водіння.
Під час виготовлення Ламбо використаний екологічно чистий пластик, який не містить у собі шкідливих речовин і токсичних домішок. Яскраві кольори привертають увагу дитини, тому така іграшка буде для неї найдорожчим подарунком.
Виробник може змінювати колірну гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте в менеджера компанії.
Можете купити вже сьогодні! Товар Машинка каталка толокар Оріон ЛАМБО лимон 21_Л від виробника Розмір -
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оріон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2,2 |
| Вага, г | 2200 |
| Вік | від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації | Україна |
| Кількість коліс | 4 |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Музичний супровід | Пискавка |
| Особливості | З ігровою панеллю |
| Пакування | пакет |
| Стать | Для всіх |
| Розмір іграшки | 70*48*45 см |
| Розмір в пакованні | 70х28х45 см |
| Світлові ефекти | Немає |
| Тематика | Машинки |
| Тип | Толокар |
- Ціна: 865,66 ₴
