
-20%
Коло надувне INTEX Прозорий блиск 56274_Pink
646,72 ₴
517,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56274_Pink
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коло надувне INTEX "Прозорий блиск" 119 см 56274
Надувний круг "Прозорий блиск" від Intex - це чудове пляжне доповнення, що поєднує в собі не тільки милу зовнішність, а й високу функціональність. Воно створене для комфортного відпочинку на воді та має оптимальний діаметр 119 см, щоб ви могли насолоджуватися відпочинком і плаванням без зайвих ускладнень. Створено з міцного 0,30 мм вінілу.
Коло прозоре, а всередині заповнене блискітками.
Його прозора конструкція додає цікавості та створює враження легкості, підкреслюючи ваш стиль і бажання релаксу у воді.
Можете купити вже сьогодні! Товар Коло надувне INTEX Прозорий блиск 56274_Pink від виробника Розмір -
Надувний круг "Прозорий блиск" від Intex - це чудове пляжне доповнення, що поєднує в собі не тільки милу зовнішність, а й високу функціональність. Воно створене для комфортного відпочинку на воді та має оптимальний діаметр 119 см, щоб ви могли насолоджуватися відпочинком і плаванням без зайвих ускладнень. Створено з міцного 0,30 мм вінілу.
Коло прозоре, а всередині заповнене блискітками.
Його прозора конструкція додає цікавості та створює враження легкості, підкреслюючи ваш стиль і бажання релаксу у воді.
Можете купити вже сьогодні! Товар Коло надувне INTEX Прозорий блиск 56274_Pink від виробника Розмір -
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Вага, г | 1000 |
| Вік | від 9 років |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Пакування | картонна коробка |
| Стать | Для всіх |
| Розмір іграшки | 107 см діаметр |
| Розмір в пакованні | 23х20х7 см |
| Тип | Круг |
- Ціна: 517,38 ₴
