
-20%
INTEX Коло 91 см (3 кольорі) 59251_Violet
190,82 ₴
152,66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 59251_Violet
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
INTEX Коло 91 см (3 кольорі)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вік | від 9 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації | Китай |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал | Комбінований |
| Пакування | пакет |
| Стать | Для всіх |
| Розмір іграшки | 91 см діаметр |
| Розмір в пакованні | 16х25х2 см |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Круг |
- Ціна: 152,66 ₴
