
-20%
INTEX Басейн "Кришталевий" 58426
573,95 ₴
459,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58426
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн INTEX "Криштальний" - це стильне і міцне рішення для відпочинку на свіжому повітрі. Він виготовлений з високоякісного матеріалу з ефектним дизайном, який додає вишуканості будь-якому двору або саду. Басейн ідеально підходить для сімейного використання, забезпечуючи комфорт і задоволення від купання в спекотні дні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 1.3 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1,3 |
| Вага, г | 1300 |
| Висота іграшки | 33 см |
| Вік | від 2 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Категорія | Для пісочниці та пляжу |
| Країна реєстрації | Китай |
| Матеріал | Комбінований |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір іграшки | 147х33 см |
| Розмір в пакованні | 24х23х9 см |
| Тип | Басейн |
- Ціна: 459,16 ₴
