
-10%
Коло 114см "Шина" з ручками INTEX 56268 Nehochuha
420,26 ₴
378,23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56268
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коло 114см "Шина" з ручками INTEX, в інтернет-магазині іграшок Nehochuha
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вага | 200 г |
| Вік | від 9 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Категорія | Для пісочниці та пляжу |
| Країна реєстрації | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір в пакованні | 21х20х7 см |
| Розмір іграшки | 114 см |
| Стать | Для всіх |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Круг |
- Ціна: 378,23 ₴
