
-20%
Басейн надувн."Літній коктейль" 1,22м*25 см INTEX 59421 Nehochuha
472,97 ₴
378,38 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 59421
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний басейн є ідеальним рішенням для сімейного відпочинку на свіжому повітрі. Він легко та швидко надувається, має міцні стінки та стійке дно, що забезпечує комфорт і безпеку під час купання. Басейн доступний у різних розмірах і формах, підходить як для дітей, так і для дорослих. Ідеальний вибір для використання у дворі або на пляжі в спекотні літні дні., в інтернет-магазині іграшок Nehochuha
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 750 г |
| Вага в упаковці, кг | 0,75 |
| Вага, г | 750 |
| Висота іграшки | 25 см |
| Вік | від 2 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Категорія | Для пісочниці та пляжу |
| Країна реєстрації | Китай |
| Матеріал | Комбінований |
| Пакування | пакет |
| Розмір іграшки | 122*25 см |
| Розмір в пакованні | 27х28х3 см |
| Тип | Басейн |
- Ціна: 378,38 ₴
