
-20%
Самокат дитячий 3-х коліс арт. SC2619 (10шт) складний, колеса PU муз.4 кольори, батар., світло, звук SC2619_Pink
1 603,80 ₴
1 283,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: SC2619_Pink
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар Самокат дитячий 3-х коліс арт. SC2619 (10шт) складний, колеса PU муз.4 кольори, батар., світло, звук SC2619_Pink від виробника
Розмір -
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | від 3 років |
| Гальмо | Да |
| Елемент живлення | батарейка |
| К-ть батарейок | 3шт*ААА 1,5V (не входять до комплекту) |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріал коліс | PU |
| Музичний супровід | є |
| Ніжка для паркування | - |
| Пакування | пакет |
| Регульована висота керма | Да |
| Розмір в пакованні | 55х28х16 см |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Самокат |
- Ціна: 1 283,04 ₴
