
-20%
Машинка-кран "Атлантіс" 0640_Blue-Yellow
810,64 ₴
648,51 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0640_Blue-Yellow
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча машинка-самоскид із підйомним краном "Атлантіс" безсумнівно сподобається Вашому малюку: яскрава, міцна, насичені кольори; виготовлена тільки з якісних матеріалів, не містить токсичних речовин. Дитина гратиметься, моделюючи різні ситуації. Іграшка допоможе розвинути дрібну моторику рук, уяву, координацію рухів.
Розмір: 54х21х28 см. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Розмір: 54х21х28 см. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1,3 |
| Вага, г | 1300 |
| Висота іграшки | 28 см |
| Вік | від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації | Україна |
| Матеріал | полімерні матеріали |
| Музичний супровід | Немає |
| Пакування | Сітка |
| Стать | Хлопчик |
| Розмір іграшки | 54*21*28 см |
| Розмір в пакованні | 54х21х28 см |
| Світлові ефекти | Немає |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Автокран |
- Ціна: 648,51 ₴
