
-20%
Кінетичний пісок Magic sand рожевого кольору у відрі 1 кг 372-3
239,25 ₴
191,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 372-3
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кінетичний пісок Magic sand рожевого кольору у відрі 1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кінетичний пісок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,1 кг |
| Вага в упаковці, кг | 1,1 |
| Вага, г | 1100 |
| Вік | від 3 років |
| Категорія | Творчість |
| Комплект постачання | кінет. пісок-1кг, формочки-6шт |
| Країна реєстрації | Україна |
| Пакування | відро |
| Розмір в пакованні | 12х14х12 см |
- Ціна: 191,40 ₴
