
-20%
Плакат навч. "Весела ферма" PL-719-25 (24шт/2) укр. плакат, батар.,/плакат PL-719-25
425,45 ₴
340,36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: PL-719-25
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плакат навч. "Весела ферма" PL-719-25 (24шт/2) укр. плакат, батар.,/плакат 45*60см/ в кор. 46,5*3*21,5 см
Товар Плакат навч. "Весела ферма" PL-719-25 (24шт/2) укр. плакат, батар.,/плакат PL-719-25 від виробника
Розмір -
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вік | від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Елемент живлення | батарейка |
| К-ть батарейок | 3 шт.*АА 1,5V (у комплект не входять) |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Пакування | картонна коробка |
| Виробник | Інші |
| Розмір в пакованні | 47х21х3 см |
| Розмір іграшки | 45*60 см |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Плакат |
| Мова | українська |
- Ціна: 340,36 ₴
