
-20%
Пупс Країна Іграшок Чудо малюк PL-525-116 | 45 см, озвучений українською, хлопчик
1 092,22 ₴
873,77 ₴
- Готово до відправки
- Код: PL-525-116
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пупс Країна Іграшок Чудо малюк PL-525-116 – інтерактивний хлопчик 45 см
Пупс Чудо малюк – інтерактивний хлопчик, який спілкується українською мовою та дозволяє дітям весело та цікаво проводити час у сюжетно-рольових іграх. Лялька м’яка, приємна на дотик і безпечна для дітей.
Особливості пупса:
- Видає дитячі звуки, співає пісеньки, читає віршики та розповідає казки українською мовою.
- Рухливі ручки, ніжки та голова – для більш реалістичної гри.
- М’яконабивне тіло, приємне на дотик.
- Виразні скляні очі з натуральним блиском.
- Матеріал: високоякісний пластик та текстиль, безпечний для дітей.
- Живлення: 3 батарейки AG-13 (у комплекті).
Характеристики:
- Бренд: Країна Іграшок
- Модель: Чудо малюк (хлопчик)
- Артикул: PL-525-116
- Розмір іграшки: 45 см
- Розмір пакунку: 46 × 13 × 20 см
- Вага: 708 г
- Матеріал: пластик, текстиль
- Електроживлення: 3 × AG13 (у комплекті)
- Вік дитини: 3 – 6 років
- Стать: хлопчик
Іграшка пупс Чудо малюк PL-525-116 стане чудовим подарунком для хлопчиків, допомагає розвивати турботливість, дрібну моторику та фантазію через сюжетно-рольові ігри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Пупс |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота іграшки | 45 см |
| Вік | від 3 років |
| Елемент живлення | батарейка |
| К-ть батарейок | CR2032 3V (в комплекті) |
| Країна реєстрації | Китай |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Музичний супровід | є |
| Пакування | коробка |
| Розмір в пакованні | 20х14х46 см |
| Тематика | Розважальні |
| Мова | українська |
- Ціна: 873,77 ₴
