
-20%
Інтерактивний песик Любимець LK 002 з рухом, звуком та перенесенням, для дітей від 3 років
979,36 ₴
783,49 ₴
- Готово до відправки
- Код: LK002B/C_Dog, Brown
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний песик Улюбленець LK 002 зі звуком і рухом
Подаруйте дитині радість спілкування з пухнастим другом — інтерактивним песиком Коханець LK 002. Ця іграшка рухає хвостиком, головою та лапками, видає реалістичні звуки і стане найкращим другом вашого малюка.
Переваги інтерактивного песика Любимець LK 002:
- Реалістичні звуки та рухи хвостика, голови та лапок
- М'яка приємна текстура іграшки безпечна для дітей
- У комплекті зручне перенесення-будиночок для собачки
- Розвиває уяву, соціальні навички та почуття відповідальності
- Працює від 2 батарейок типу АА (не входять до комплекту)
- Ідеально підходить для дітей віком від 3 років
Характеристики:
| Розмір іграшки | 18 х 13 х 14 см |
| Розмір упаковки | 31 х 24 х 20 см |
| Живлення | 2 батарейки типу АА (не входять до комплекту) |
| Вік | від 3 років |
| Матеріал | безпечний, приємний на дотик |
Інтерактивний песик Любимець LK 002 — чудовий подарунок для дітей, який подарує безліч годин веселощів та турботи про улюбленого вихованця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Тварина |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,65 |
| Вага, г | 650 |
| Вік | від 3 років |
| К-ть батарейок | 2шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Музичний супровід | є |
| Пакування | коробка |
| Розмір в пакованні | 32х20х24 см |
- Ціна: 783,49 ₴
