
Іграшка кухня 8 ТехноК арт. 0915, велика дитяча кухня з посудом та духовкою, 81 см, 30 предметів
1 491,63 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0915
Іграшка "Кухня 8" ТехноК (арт. 0915) — це велика ігрова кухня для дітей з продуманою комплектацією та реалістичними елементами, яка дозволяє дитині відчути себе справжнім кухарем. Три конфорки з поворотними ручками імітують включення газу, а духовка з дверцятами та дві бічні шафки створюють атмосферу справжньої кухні.
На поличках та гачках можна зручно розмістити посуд, а після гри – прибрати все на свої місця. Мийка з краном та багатий набір аксесуарів (посуд на 4 персони, кухонні прилади, каструля, чайник, сковорода) роблять гру ще цікавішою.
Переваги:
-
Простора стільниця та функціональний дизайн;
-
Відкривається духовка, полички, гачки та шафи для зберігання;
-
Комплект посуду на 4 особи — для сервірування та готування;
-
Мийка з краном для навчання навичкам прибирання;
-
Яскравий стійкий пластик, безпечний і без запаху;
-
Стійкість конструкції завдяки оригінальним ніжкам та шафкам;
-
Розвиток моторики, уяви, комунікації та навичок самостійності.
-
Вік: від 3 років
-
Висота: 81 см
-
Розміри кухні: 81 × 51 × 30 см
-
Вага: 2900 г
-
Упаковка: яскрава коробка з ручкою (61 × 48 × 20 см)
-
Матеріал: міцний, безпечний пластик
-
Комплектація: кухня, 3 конфорки, духовка, 2 шафки, посуд (30 предметів: каструля, чайник, сковорода, 4 чашки з блюдцями, 4 тарілки, ложки, виделки, ножі,
-
Артикул: 0915
-
Виробник: ТехноК (Україна)
З "Кухнею 8" ТехноК кожна дитина зможе весело грати, розвивати фантазію та вивчати домашні обов'язки у формі захоплюючого процесу!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 3 |
| Вага, г | 3000 |
| Вага | 3,0 кг |
| Вік | від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| К-ть штук у пакованні, ящику (опт) | 3 |
| Категорія | Сюжетно-рольові набори |
| Кількість елементів | 33 |
| Країна реєстрації | Україна |
| Матеріал | пластик, метал, паперові наліпки |
| Пакування | картонна коробка |
| Стать | Для всіх |
| Розмір в пакованні | 48х20х61 см |
| Розмір іграшки | 51х81х30 см |
| Тематика | Кухня та кулінарія |
| Тип | Кухонний набір |
- Ціна: 1 491,63 ₴




