
Інтерактивна іграшка Кухня ТехноК арт. 5637 з парою, підсвічуванням та звуками, посудом, висота 81 см
1 980,03 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5637
Зануріть дитину в захоплюючий світ кулінарії з інтерактивною кухнею "ТехноК" арт. 5637. Ця сучасна дитяча кухня оснащена світловими та звуковими ефектами: на варильній панелі — червоне підсвічування конфорки, реалістичні звуки "скворчання" і "булькання", а головне — безпечний ефект пари, що піднімається з каструлі.
Іграшка розвиває фантазію, моторику та побутові навички. У комплект входить понад 20 предметів: посуд, овочі, прилади, коробочки з продуктами « і навіть губка для миття. Після «готування» можна вимити посуд у раковині із краном. Дверцята духовки відчиняються, а всередині — стінка із зображенням витяжки.
Переваги:
-
Реалістичний ефект холодної пари — безпечний для дитини;
-
Світло та звуки надають грі жвавість та правдоподібність;
-
Широка комплектація: каструля, сковорідка, овочі, столові прилади, посуд, коробочки з їжею;
-
Відкривається духовка та стилізована задня стінка;
-
Розвиток уяви, координації та навичок самостійності;
-
Висота 81 см — зручно для дітей віком від 3 років;
-
Якісний та безпечний пластик, міцна конструкція.
-
Вік: від 3 років
-
Висота кухні: 81 см
-
Розміри іграшки: 81 × 51 × 30 см
-
Упаковка: коробка з ручкою (61 × 48 × 20 см)
-
Вага: 3140 г
-
Матеріал: безпечний пластик
-
Комплектація: кухня, посуд, прилади, овочі, коробочки, губка
-
Живлення: 3 батарейки типу AA (не входять до комплекту)
-
Особливості: світло, звук, пар, духовка, що відкривається
-
Артикул: 5637
-
Виробник: ТехноК (Україна)
🛈 Для ефекту пари залийте воду в бічні отвори правої конфорки за 60 хвилин до гри.
Подаруйте дитині інтерактивну кухню "ТехноК", щоб вона могла з радістю готувати, фантазувати та розвивати корисні навички в
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 3,2 |
| Вага, г | 3200 |
| Вага | 3,2 кг |
| Вік | від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| К-ть батарейок | 3 шт.*АА 1,5V (не входять до комплекту) |
| К-ть штук у пакованні, ящику (опт) | 3 |
| Категорія | Сюжетно-рольові набори |
| Кількість елементів | 29 |
| Країна реєстрації | Україна |
| Музичний супровід | є |
| Пакування | картонна коробка |
| Стать | Для всіх |
| Розмір в пакованні | 48х62х20 см |
| Розмір іграшки | 51х81х30 см |
| Світлові ефекти | є |
| Тематика | Кухня та кулінарія |
| Тип | Кухонний набір |
- Ціна: 1 980,03 ₴





