
Мотоцикл ТехноК 5125 дитячий поліцейський байк з широкими колесами та м'якими ручками від 2 років
1 547,73 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5125X
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотоцикл ТехноК 5125 – поліцейський байк для маленьких захисників порядку
Іграшка «Мотоцикл ТехноК» арт. 5125 – яскравий дитячий мотоцикл у стилі поліції, який подарує малюкові почуття справжнього патрульного. Завдяки реалістичній поліцейській графіці та продуманим деталям, дитина із задоволенням кататиметься і гратиме у захоплюючі рольові ігри.
Переваги мотоцикла ТехноК 5125
- Оригінальний дизайн у поліцейському стилі з яскравими наклейками
- Широкі стійкі колеса зі вставками для комфортної їзди всередині та на вулиці
- Оптимальна ширина керма з м'якими еластичними ручками для зручного керування
- Спеціальна ручка на корпусі для легкого перенесення мотоцикла батьками
- Розвиває координацію, баланс та активність дитини
Характеристики
| Вік дитини | від 2 років |
| Вага | 2690 г |
| Розмір упаковки | 71.5 × 51 × 35 см |
Опис
Цей дитячий мотоцикл – чудовий вибір для юних патрульних та любителів активних ігор. Надійні колеса та зручне кермо забезпечують безпеку та комфорт під час катання. Ігри з «Мотоциклом ТехноК» допоможуть вашому малюку розвинути почуття рівноваги та моторику, а також подарують багато радісних моментів на свіжому повітрі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Колір | Синій |
| Стать | Для хлопчиків |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2,7 |
| Вага, г | 2700 |
| Вага | 2,7 кг |
| Вік | від 2 років |
| Гарантія | 14 днів |
| К-ть штук у пакованні, ящику (опт) | 2 |
| Категорія | Засоби пересування |
| Кількість коліс | 2 |
| Країна реєстрації | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Музичний супровід | Немає |
| Пакування | пакет |
| Розмір в пакованні | 72х51х32 см |
| Світлові ефекти | Немає |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мотоцикл |
- Ціна: 1 547,73 ₴

