
Іграшка Позашляховик ТехноК рожевий для дівчаток, з великими колесами та запасним колесом, від 3 років, арт.4609
320 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4609
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рожевий позашляховик ТехноК – стильна іграшка для дівчаток від 3 років
Ознайомте вашу дитину із захоплюючим світом пригод з іграшкою "Позашляховик ТехноК" у ніжній рожево-пастельній гамі. Цей Luxury варіант оснащений великими колесами з яскравим протектором, які легко долають перешкоди як вдома, так і на вулиці.
Переваги позашляховика ТехноК рожевого кольору:
- Яскравий та оригінальний дизайн, що привертає увагу дівчаток
- Запасне колесо на задніх дверях - як у справжнього позашляховика
- Великі колеса з глибоким протектором для відмінної прохідності
- Розвиток уяви, координації та дрібної моторики під час гри
- Безпечні та якісні матеріали без запаху
Характеристики:
| Виробник: | ТехноК |
| Артикул: | 4609 |
| Вік: | від 3 років |
| Розміри: | 35.5 х 23 х 20 см |
| Вага: | 650 г |
| Матеріал: | якісний безпечний пластик |
Іграшка "Позашляховик ТехноК" рожевого кольору стане улюбленою в колекції вашого малюка і подарує безліч яскравих емоцій!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Позашляховик |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,65 |
| Вага, г | 650 |
| Вага | 650 г |
| Висота іграшки | 20 см |
| Вік | від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| К-ть штук у пакованні, ящику (опт) | 6 |
| Категорія | Іграшки для хлопчиків |
| Країна реєстрації | Україна |
| Стать | Для всіх |
| Розмір в пакованні | 36х23х20 см |
- Ціна: 320 ₴

