
Транспортна іграшка Сміттєвоз ТехноК для дітей від 3 років, помаранчевий, рухома кришка, арт.1752
292,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1752
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка Сміттєвоз ТехноК – навчаємо дітей турботі про довкілля через гру
Подаруйте вашому малюку можливість відчути себе справжнім героєм чистоти з іграшкою "Сміттєвоз ТехноК"! Яскравий помаранчевий сміттєвоз привертає увагу та стимулює інтерес до сюжетно-рольових ігор, розвиваючи уяву та відповідальність.
Особливості та переваги:
- Рухлива задня кришка та місткий сміттєвий бак для захоплюючої гри
- Створює сценарії зі збирання та піклування про природу
- Виготовлений із міцних та безпечних матеріалів без запаху
- Розвиває творче мислення та навички соціальної взаємодії
- Ідеальний для гри вдома та на вулиці
Технічні характеристики:
| Артикул | 1752 |
| Вік дитини | 3+ |
| Розміри | 35 х 22 х 20 см |
| Вага | 600 г |
| Упаковка | сітка |
«Сміттєвоз ТехноК» – іграшка для маленьких екологів, яка вчить турботі про природу та розвиває творчі здібності!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип | Сміттєвоз |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вага | 600 г |
| Висота іграшки | 20 см |
| Вік | від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| К-ть штук у пакованні, ящику (опт) | 6 |
| Категорія | Іграшки для хлопчиків |
| Комплект постачання | машина, контейнер |
| Країна реєстрації | Україна |
| Матеріал | пластик, метал |
| Пакування | Сітка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір в пакованні | 35х22х20 см |
| Розмір іграшки | 35*22*20 см |
| Тематика | Спецтехніка |
- Ціна: 292,80 ₴





