
Іграшка Військовий транспорт ТехноК 9277 – паркінг з вертольотом, літаком та міні-машинками, від 3 років
542,42 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9277
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка "Військовий транспорт ТехноК 9277" – цілий світ військових пригод
Цей захоплюючий набір відкриє перед дитиною безмежні можливості для гри та фантазії. Сюжетно-рольова гра з технікою, автосервісом та блокпостом надовго захопить юних захисників!
Особливості та можливості гри:
- 3 сервісні бокси – автомийка, ремонт, шиномонтаж
- Великий вертольотний майданчик на даху паркінгу
- Блок-пост з елементів конструктора для захисту від ворога
- Важіль-катапульта для запуску машин з боксу – весела та активна гра
- 2 паливні колонки: А95 та дизель
Набір входить:
- Паркінг із сервісними зонами
- Автокран, позашляховик, цистерновоз
- Гвинтокрил і літак
- 11 будівельних блоків
- Тематичні наклейки
Переваги:
- Розвиває моторику, координацію, фантазію та соціальні навички
- Підходить для спільної гри з батьками чи друзями
- Виготовлений із якісного, міцного та безпечного пластику
Характеристики:
| Вік: | від 3 років |
| Розмір іграшки: | 35,5 × 23,5 × 13 см |
| Вага: | 902 г |
| Упаковка: | яскрава коробка 37,4 × 25 × 13,7 см |
| Матеріал: | безпечний пластик |
Подаруйте дитині захоплюючий годинник гри та навчання з набором "Військовий транспорт ТехноК 9277"!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Пінопласт |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Вага, г | 1000 |
| Вага | 900 г |
| Вік | від 3 років |
| Категорія | Іграшки для хлопчиків |
| Країна реєстрації | Україна |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір в пакованні | 0х0х0 см |
| Розмір іграшки | 35,5х23,5х13 см |
| Тематика | Військові та військова техніка |
| Тип | Набір |
- Ціна: 542,42 ₴





