
Мотоцикл ТехноК 7105 дитячий спортивний байк з широкими колесами та ручкою для перенесення від 2 років
1 363,23 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7105
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мотоцикл ТехноК 7105 - спортивний байк для малюків від 2 років
Мотоцикл ТехноК арт. 7105 - це стильний та надійний дитячий байк з оригінальним спортивним дизайном, який стане улюбленою іграшкою вашої дитини. Завдяки зручній конструкції та широким колесам ваш малюк зможе легко кататися як удома, так і на вулиці.
Переваги мотоцикла ТехноК 7105
- Широкі стійкі колеса зі вставкою для комфортної та безпечної їзди
- Оптимальна ширина керма з м'якими еластичними ручками для зручного керування
- Спеціальна ручка на корпусі для легкого перенесення мотоцикла
- Розвиває координацію та почуття рівноваги у дітей віком від 2 років
Характеристики
| Вік дитини | від 2 років |
| Вага | 2600 г |
| Розмір упаковки | 72×52×35 см |
Опис
Дайте вашому малюку відчути себе справжнім байкером з дитячим мотоциклом ТехноК 7105. Модель оснащена зручними колесами та ергономічним кермом, що забезпечує легке керування та комфортне катання. Коли дитина втомиться, батьки легко зможуть перенести іграшку за вбудовану ручку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Колір | Сірий |
| Стать | Унісекс |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2,7 |
| Вага, г | 2700 |
| Вага | 2,7 кг |
| Вік | від 3 років |
| Категорія | Засоби пересування |
| Кількість коліс | 2 |
| Країна реєстрації | Україна |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Музичний супровід | Немає |
| Пакування | пакет |
| Розмір в пакованні | 72х51х32 см |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мотоцикл |
- Ціна: 1 363,23 ₴

