
Пірамідка ТехноК 6863, що розвиває для малюків від 1 року, пластикова кольорова пірамідка з кільцями.
112 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6863
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пірамідка ТехноК 6863 - розвиваюча іграшка для малюків від 1 року
Яскрава і безпечна пірамідка ТехноК 6863 — відмінний вибір для малюків, які тільки починають пізнавати світ.
Переваги пірамідки ТехноК:
- Набір різнокольорових кілець різного розміру, які нанизуються на стрижень
- Розвиває дрібну моторику, координацію рухів та колірне сприйняття
- Яскрава палітра кольорів формує у дитини відчуття смаку та естетики
- Гладкі та м'які елементи без гострих країв — безпека для малюків
- Легка та міцна конструкція, зручна для маленьких ручок
Характеристики:
| Бренд: | ТехноК |
| Артикул: | 6863 |
| Вік: | від 1 року |
| Розміри: | Ø12 x 20 см |
| Вага: | 125 г |
| Матеріал: | пластик, без запаху |
| Упаковка: | сітка |
Подаруйте малюкові радість розвитку та веселої гри з пірамідкою ТехноК 6863 — корисним та безпечним супутником перших відкриттів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вік | Від 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пірамідка |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,115 |
| Вага, г | 115 |
| Вага | 120 г |
| Висота іграшки | 20 см |
| К-ть штук у пакованні, ящику (опт) | 20 |
| Категорія | Іграшки для малюків |
| Кількість елементів | 7 |
| Країна реєстрації | Україна |
| Пакування | Сітка |
| Розмір в пакованні | 12х20х12 см |
| Тематика | Розвиваючі |
- Ціна: 112 ₴

