
Іграшковий кошик для покупок ТехноК з овочами та фруктами, рожевий, візок для дітей від 3 років
616,02 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7563
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий кошик для покупок супермаркету ТехноК, арт. 7563
Яскравий і зручний іграшковий візок з кошиком для покупок — чудовий подарунок для малюків від 3 років. У наборі — міцний рожевий візок із ручкою та кошик із 16 фруктами та овочами, виконаними з безпечних матеріалів.
Переваги іграшкового кошика для покупок ТехноК
- Унікальний дизайн із милим котиком, який сподобається дітям
- Знімний кошик, який зручно брати з собою на прогулянку та в пісочницю
- Міцні колеса та стійкість до перекидання забезпечують безпеку та маневреність
- Розвиває уяву та навички сюжетно-рольових ігор: магазин, пікнік та інші
- Вивчення форм, кольорів та простих арифметичних навичок за допомогою овочів та фруктів
- Висока якість матеріалів - іграшка безпечна та довговічна
Комплектація набору
- Візок із ручкою
- Знімний кошик
- 16 пластикових овочів та фруктів (8 овочів та 8 фруктів)
Характеристики
| Розміри | 46 х 44 х 26 см |
| Вага | 1010 г |
| Вік | від 3 років |
| Артикул | 7563 |
| Виробник | ТехноК |
| Упаковка | Яскрава коробка 37×27,5×19,3 см |
Іграшковий кошик ТехноК — це не тільки весела гра, а й розвиток моторики, уяви та навчальних навичок у дітей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Вага, г | 1000 |
| Вага | 1,0 кг |
| Вік | від 3 років |
| Категорія | Сюжетно-рольові набори |
| Кількість елементів | 17 |
| Країна реєстрації | Україна |
| Матеріал | пластик, папір |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір в пакованні | 27х37х19 см |
| Тематика | Магазин |
- Ціна: 616,02 ₴




