
Іграшка Мотоцикл ТехноК 5859 зелений, дитячий двоколісний байк для дітей від 2 років, стійкі колеса
1 405,83 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5859
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка Мотоцикл ТехноК 5859 зелений - спортивний байк для активних дітей
Мотоцикл ТехноК 5859 - ідеальний дитячий транспорт для малюків від 2 років, який стане їх вірним супутником в іграх на свіжому повітрі. Спортивний дизайн та стійкі колеса забезпечують комфорт та безпеку під час катання.
Переваги дитячого мотоцикла ТехноК 5859
- Оригінальний спортивний дизайн, як у справжнього байка
- Стійкі колеса для комфортної та безпечної їзди
- Розвиток координації та балансу у дитини під час гри
- Легка вага — всього 2690 г, зручно переносити
Характеристики
| Вік дитини | від 2 років |
| Вага | 2690 г |
| Розмір упаковки | 71.5 х 51 х 35 см |
Опис
Іграшка «Мотоцикл ТехноК» 5859 допоможе вашому малюку відчути себе справжнім байкером та подарує безліч яскравих емоцій під час прогулянок та активних ігор. Надійні стійкі колеса та ергономічний дизайн забезпечать зручність та безпеку для маленьких водіїв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Колір | Зелений |
| Стать | Унісекс |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2,7 |
| Вага, г | 2700 |
| Вага | 2,7 кг |
| Тип | Ролоцикл |
| Вік | від 2 років |
| Гарантія | 14 днів |
| К-ть штук у пакованні, ящику (опт) | 2 |
| Категорія | Засоби пересування |
| Кількість коліс | 2 |
| Країна реєстрації | Україна |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Музичний супровід | Немає |
| Ніжка для паркування | Немає |
| Пакування | полиэтилен |
| Платформа для ніг | Немає |
| Розмір в пакованні | 72х51х32 см |
| Регульована висота керма | Немає |
| Регульована висота сидіння | Немає |
| Тип | Мотоцикл |
| Гальмо | Немає |
- Ціна: 1 405,83 ₴

