
-20%
Надувне коло Intex 59258 Рожеве, 76 см, для дітей від 8 років з ручками
164,09 ₴
131,27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 59258_Pink
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне коло Intex 59258 рожевого кольору — відмінний вибір для дітей від 8 років, які хочуть безпечно і з комфортом плавати. купання.
Виготовлений із міцного вінілу, стійкого до зносу та легко очищуваного. Яскравий рожевий колір робить коло помітним на воді та додає позитивних емоцій.
-
Розмір 76 см —
-
Міцні ручки для зручності та безпеки
-
Яскравий рожевий колір
-
Міцний та якісний вініл
-
Легко надимається і здувається
Характеристики
-
Вік: від 8 років
-
Діаметр: 76 см
-
Матеріал: вініл
-
Колір: рожевий
-
Ручки: є
-
Виробник: Intex
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,28 |
| Вага, г | 280 |
| Вік | від 8 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації | Китай |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Матеріал | Комбінований |
| Пакування | пакет |
| Розмір в пакованні | 16х25х4 см |
| Розмір іграшки | 76 см діаметр |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Круг |
- Ціна: 131,27 ₴

