
-20%
Набір дитячої пневматичної зброї P.1160 автомат та пістолет з прицілами та кульками 10+
1 949,41 ₴
1 559,53 ₴
- Готово до відправки
- Код: P.1160
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір дитячої пневматичної зброї P.1160 – автомат та пістолет в одному комплекті
Ідеальний вибір для юного бійця! Ігровий набір P.1160 включає відразу два види пневматичної зброї - штурмову гвинтівку і пістолет. Завдяки реалістичному дизайну та безлічі аксесуарів, гра стане ще більш захоплюючим і динамічним.
Комплектація:
- Автомат (штурмова гвинтівка)
- Пістолет
- Імітація оптичного прицілу
- Лазерний приціл
- Ліхтарик
- Сошка
- Магазин
- Пакетик із страйкбольними кульками
Переваги:
- Реалістичний зовнішній вигляд – як справжня зброя
- Надійні матеріали – міцний міцний пластик
- Великий запас патронів – магазин вміщує до 250 кульок
- Безпека – при дотриманні інструкції підходить для дітей віком від 10 років
Характеристики:
| Матеріал | Міцний пластик |
| Дальність стрілянини | до 50 м |
| Прицільна дальність | до 10 м |
| Швидкість вильоту кулі | 80 м/с |
| Місткість магазину | 250 кульок |
| Довжина автомата | 82 см |
| Розмір упаковки | 86 × 21.5 × 9 см |
| Вік | Від 10 років |
| Упаковка | Коробка |
Станьте героєм тактичної місії разом із набором дитячої пневматичної зброї P.1160 – ідеальний подарунок для активних хлопчиків, які люблять рольові ігри!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyma |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 10 років |
| Тип | Автомат |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1,8 |
| Вага, г | 1800 |
| Вік | з 18 років |
| Комплект постачання | автомат-1шт, пістолет-1шт, оптичний ліхтарик, мага |
| Матеріал | полімерні матеріали |
| Пакування | коробка |
| Розмір в пакованні | 86х22х10 см |
| Тематика | На кульках |
- Ціна: 1 559,53 ₴
