
Толокар Еко ТехноК 1196 для дітей від 1 року, машинка-каталка з кермом та сигналом, навантаження до 20 кг
649,62 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1196_Blue
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Толокар Еко ТехноК - яскрава та зручна машинка-каталка для малюків від 1 року
Толокар Еко ТехноК арт. 1196 — надійна та практична каталка для активних малюків.
Переваги толокара Еко ТехноК:
- Підтримуюча спинка для додаткової стійкості дитини
- Поворотне кермо для легкого маневрування
- Сигнальна кнопка на кермі для реалістичного ігрового процесу
- Міцна та легка конструкція з якісних матеріалів
- Яскраві кольори та привабливі наклейки
- Максимальне навантаження - до 20 кг
- Підходить для дітей віком від 1 року
Технічні характеристики:
| Розміри (Д×Ш×В) | 57 × 47 × 26 см |
| Вага | 1,511 кг |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Вік | від 1 року |
| Упаковка | Пакет |
Толокар Еко ТехноК стане надійним другом для Вашого малюка, подарує радість та допоможе розвивати координацію рухів та моторику рук під час ігор вдома та на вулиці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Синій |
| Тип | Машинка |
| Користувацькі характеристики | |
| Вік | від 1 року |
| Країна реєстрації | Україна |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Музичний супровід | Пискавка |
| Пакування | полиэтилен |
| Розмір в пакованні | 57х47х26 см |
| Світлові ефекти | Немає |
- Ціна: 649,62 ₴
