
-10%
Корзина для игрушек с рисунком животного 45*35см BT-TB-0020_Blue Nehochuha
234,63 ₴
211,17 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: BT-TB-0020_Blue
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик для іграшок "Тварини" — практичний та стильний аксесуар для зберігання дитячих іграшок. Завдяки яскравому дизайну з зображеннями тварин, він не лише допоможе підтримувати порядок у кімнаті, а й стане чудовим доповненням до інтер'єру.
Характеристики:
Розміри: 45 см х 35 см.
Матеріал: Міцний текстиль, що легко чиститься.
Дизайн: Яскраві ілюстрації тварин, які зацікавлять дітей.
Переваги:
Функціональність: Ідеальний для зберігання іграшок, книжок та інших дитячих речей.
Легкість у використанні: Зручні ручки для перенесення.
Стильний вигляд: Додає яскраві акценти в дитячій кімнаті.
Кошик для іграшок "Тварини" — чудовий спосіб організувати простір і навчити дітей підтримувати порядок у своїх речах!, в интернет-магазине игрушек Nehochuha
Характеристики:
Розміри: 45 см х 35 см.
Матеріал: Міцний текстиль, що легко чиститься.
Дизайн: Яскраві ілюстрації тварин, які зацікавлять дітей.
Переваги:
Функціональність: Ідеальний для зберігання іграшок, книжок та інших дитячих речей.
Легкість у використанні: Зручні ручки для перенесення.
Стильний вигляд: Додає яскраві акценти в дитячій кімнаті.
Кошик для іграшок "Тварини" — чудовий спосіб організувати простір і навчити дітей підтримувати порядок у своїх речах!, в интернет-магазине игрушек Nehochuha
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота іграшки | 45 см |
| Вік | від 18 місяців |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Пакування | пакет |
| Розмір в пакованні | 38х38х4 см |
| Розмір іграшки | 45х35 см |
| Стать | Для всіх |
- Ціна: 211,17 ₴
