
Ігровий набір Fun Promotion Світлячки-фокусники, набір для фокусів, іграшка, що розвиває, 3-6 років
115,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: BBVL-48CDU-UK
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір Fun Promotion Світлячки-фокусники – чари для малюків
Відкрийте для вашої дитини світ магії та фантазії з набором Світлячків-фокусників від Fun Promotion.
Переваги набору Світлячки-фокусники
- Розвиває дрібну моторику та координацію рухів
- Підвищує увагу, зосередженість та точність
- Сприяє розвитку впевненості та творчих здібностей
- Ідеальний для ігор у темному приміщенні, створює яскраві світлові ефекти
- Зручний розмір фігурок – лише 2,5 см, підходить для дитячих рук від 3 років
Характеристики набору
| Виробник | Fun Promotion |
|---|---|
| Артикул | FUN-BBVL-48CDU-UK |
| Вік | 3–6 років |
| Розмір фігурки | 2,5 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Розмір упаковки | 20 х 8 х 5 см |
Подаруйте дитині радість чарівництва та перші навички фокусника з набором Світлячків від Fun Promotion.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,02 |
| Вага, г | 20 |
| Вік | від 6 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Пакування | планшет |
| Розмір в пакованні | 20х10х3 см |
- Ціна: 115,50 ₴
