
-20%
Набір одягу для ляльок Our Generation Чірлідер, костюм зі спідницею, помпонами, взуттям, 3-6 років
980,02 ₴
784,01 ₴
- Готово до відправки
- Код: BD30032Z
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір одягу для ляльок Our Generation Чірлідер
Створіть стильний образ для вашої ляльки з набором одягу Our Generation Чірлідер! Яскравий та зручний комплект сподобається дівчаткам від 3 до 6 років та допоможе розвинути почуття стилю, уяву та емоційне сприйняття через гру.
Переваги набору Our Generation Чірлідер
- Висока якість текстилю та матеріалів – комфорт та довговічність
- Повний комплект одягу та аксесуарів для створення образу чирлідера
- Розвиток творчих навичок та уяви у дітей
- Яскравий дизайн у червоних та жовтих тонах, що привертає увагу
Що входить до набору
- Кофта з довгим рукавом
- Коротка спідничка
- Жовта хустка на шию
- Спеціальне взуття для ляльки
- Окуляри
- 2 помпони
Характеристики
| Виробник | Канада |
| Вік | 3-6 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип товару | Одяг для ляльок |
| Вигляд одягу | Кофти, спідниці |
| Колір | Червоний |
| Вага | 613 г |
| Розмір упаковки | 5×35×31 см |
Подаруйте своїй ляльці яскравий образ чирлідера та надихайте дитину на нові творчі ігри з набором Our Generation Чірлідер!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Our Generation |
| Країна виробник | Канада |
| Колір | Червоний |
| Тип | Аксесуари |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вік | від 3 років |
| Комплект постачання | одяг, збуття, окулярі, помпоні, блокнот |
| Матеріал | пластик, текстиль |
| Пакування | коробка |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір в пакованні | 36х32х6 см |
| Розмір іграшки | для ляльки висотою 46 см |
- Ціна: 784,01 ₴

