
-20%
Набір одягу для ляльок Our Generation Deluxe Верхова їзда, куртка, штани, чобітки, хлист, 3-7 років
980,02 ₴
784,01 ₴
- Готово до відправки
- Код: BD30121Z
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір одягу для ляльок Our Generation Deluxe Верхова їзда
Дозвольте вашій ляльці виглядати стильно і готовою до верхової їзди з набором одягу Our Generation Deluxe!
Переваги набору Our Generation Deluxe Верхова їзда
- Висока якість пошиття та матеріалів — одяг приємний на дотик і довговічний
- Повний комплект для верхової їзди - футболка, штани, жакет, чобітки та аксесуари
- Розвиває фантазію, емпатію та комунікативні навички у дітей через гру
- Яскравий дизайн у жовтих, фіолетових та бежевих тонах
Склад набору
- Жовта футболка
- Штани
- Ошатний жакет з обробкою
- Спеціальні чобітки
- Ошатна кепка
- Хлист
Характеристики
| Виробник | Канада |
| Вік | 3-7 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип товару | Одяг для ляльок |
| Вигляд одягу | Куртки, топи, штани |
| Колір | Жовтий, фіолетовий, бежевий |
| Вага | 359 г |
| Розмір упаковки | 5×25×30 см |
Подаруйте дитині можливість створювати цікаві історії та розвивати навички через гру з набором Our Generation Deluxe Одяг для верхової їзди!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Our Generation |
| Країна виробник | Канада |
| Тип | Аксесуари |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вік | від 3 років |
| Комплект постачання | капелюх, куртка, штані, чоботи |
| Матеріал | пластик, текстиль |
| Пакування | коробка |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір в пакованні | 26х36х6 см |
| Розмір іграшки | для ляльки висотою 46 см |
| Тематика | Аксесуари |
- Ціна: 784,01 ₴

