
-20%
Гадальні карти Strateg Магічні знаки 30389, набір 25 карток з інструкцією, карти передбачень30389
56,10 ₴
44,88 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30389
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гадальні карти Strateg "Магічні знаки" 30389 – для передбачень та розваг
Магічні знаки – це незвичайні гадальні карти, які допоможуть урізноманітнити дозвілля та провести час з інтересом. Вони підкажуть, чого очікувати у найближчому майбутньому, і допоможуть поглянути на хвилюючу ситуацію під новим кутом.
Як користуватися
На картках зображені різні предмети та тварини. Обертайте карти до збігу картинок – так ви отримаєте своє передбачення. Не перекладайте карти на інше місце, а трактуйте зображення, що випали, як натяки на майбутнє. І пам'ятайте – остаточне рішення завжди у ваших руках!
Переваги
- Захоплюючий спосіб провести час із друзями чи сім'єю
- Фарбові зображення для легкого сприйняття
- Компактний розмір – зручно брати із собою
- Можна використовувати як розважальну або тематичну гру на вечірках
Характеристики
| Бренд | Strateg |
|---|---|
| Тип | Гадальні карти |
| Вік | 12+ |
| Кількість карт | 25 |
| Розмір карт | 9 × 9 см |
| Матеріал | Картон |
| Комплектація | 25 карт, інструкція, коробка |
| Розмір упаковки | 9 × 9 × 1,1 см |
| Вага | 42 г |
З картами Strateg "Магічні знаки" ви зможете додати в спілкування елемент таємниці та містики, а також весело провести час, дізнаючись, які сюрпризи готує вам доля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вага | 50 г |
| Вік | від 9 років |
| Категорія | Настільні ігри |
| Кількість гравців | 1+ |
| Комплект постачання | картки-25 шт |
| Країна реєстрації | Україна |
| Матеріал | картон |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір в пакованні | 9х9х1 см |
| Тематика | Карти |
| Тип | Настільна гра |
| Мова | Український |
- Ціна: 44,88 ₴
