
Іграшковий візок для магазину ТехноК, коляска супермаркету з великим кошиком, для дітей від 3 років
395,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4227
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий візок для магазину супермаркету ТехноК, арт.4227
Іграшковий візок для магазину ТехноК — ідеальний аксесуар для сюжетно-рольових ігор, який дозволить дитині відчути себе справжнім покупцем у супермаркеті. Місткий кошик та широка нижня полиця забезпечують зручність перевезення іграшок, ляльок та м'яких звірят.
Переваги іграшки
- Великий кошик із захистом від перекидання
- Міцна нижня полиця для розміщення додаткових іграшок
- Якісний пластик без запаху та безпечні барвники
- Надійні великі колеса для стійкості та хорошої прохідності
- Легка конструкція та компактні розміри для малюків
- Підтримка під час ходьби для маленьких дітей
- Розвиває моторику, мислення та фантазію через гру
Рекомендації до використання
Для більш цікавих та реалістичних ігор рекомендуємо доповнити візок наборами продуктів та овочів від ТехноК.
Характеристики
| Артикул | 4227 |
| Вік | від 3 років |
| Матеріал | якісний пластик |
| Розміри | 56 × 47 × 36.5 см |
| Вага | 995 г |
| Виробник | ТехноК |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Вага, г | 1000 |
| Вага | 1 кг |
| Вік | від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| К-ть штук у пакованні, ящику (опт) | 4 |
| Категорія | Сюжетно-рольові набори |
| Країна реєстрації | Україна |
| Стать | Для всіх |
| Розмір в пакованні | 56х47х36,5 см |
| Тематика | Магазин |
- Ціна: 395,20 ₴
