
Іграшка позашляховик ТехноК із запасним колесом, великі колеса, для хлопчиків від 3 років, арт.4630
330 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4630
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Позашляховик ТехноК – міцна іграшка для активних ігор та пригод
Подаруйте вашій дитині незабутні години веселощів та розвитку з позашляховиком від ТехноК! Ця іграшка створена для хлопчиків від 3 років, які люблять динамічні ігри та досліджують нові території.
Переваги позашляховика ТехноК:
- Реалістичний дизайн із запасним колесом на задніх дверях
- Великі колеса з яскравим протектором для гри вдома та на вулиці
- Міцна та безпечна якість без запаху
- В салоні можна розмістити невеликі іграшки для подорожей
- Розвиває уяву, дрібну моторику та соціальні навички
Характеристики:
| Виробник: | ТехноК |
| Артикул: | 4630 |
| Вік: | від 3 років |
| Розміри: | 32.5 х 20 х 18.5 см |
| Вага: | 595 г |
| Матеріал: | якісний безпечний пластик |
Позашляховик ТехноК – чудовий подарунок для маленьких дослідників та любителів активних ігор!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Блакитний |
| Тип | Поліцейський автомобіль |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,65 |
| Вага, г | 650 |
| Вага | 650 г |
| Вік | від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| К-ть штук у пакованні, ящику (опт) | 6 |
| Категорія | Іграшки для хлопчиків |
| Країна реєстрації | Україна |
| Матеріал | пластик, метал |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір в пакованні | 36х23х20 см |
| Розмір іграшки | 36*23*20 см |
| Тематика | Поліція |
- Ціна: 330 ₴

