
-30%
Мотоцикл ТехноК 7204 рожевий з музикою та світлом, великі тихі колеса, для дівчаток від 3 років
1 928,88 ₴
1 350,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7204
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотоцикл ТехноК 7204 - яскравий рожевий байк з музичними та світловими ефектами для дівчаток
Іграшка Мотоцикл ТехноК 7204 створена спеціально для маленьких принцес, які люблять активні ігри та яскраві враження. Сучасний дизайн у рожевих відтінках, музичні та світлові ефекти зроблять гру захоплюючою та незабутньою.
Особливості та переваги мотоцикла ТехноК 7204
- Великі міцні колеса, виготовлені методом видування, забезпечують тиху їзду, що особливо зручно для гри вдома
- Оптимальна ширина керма з м'якими еластичними ручками для комфортного керування
- Зручна ручка на корпусі для перенесення мотоцикла
- Дві кнопки з різноманітними звуковими ефектами - від сигналу "фа-фа" до потужного "ричання" справжнього байка
- Виготовлений із якісного, безпечного пластику без запаху
Характеристики
| Вік | від 3 років |
| Розміри (Д×В×Ш), см | 72 × 52 × 35 |
| Вага | 2700 г |
| Живлення | 2 батарейки типу AA (не входять до комплекту) |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Міцний пластик |
Чому варто купити мотоцикл ТехноК 7204?
Цей стильний та функціональний мотоцикл стане улюбленою іграшкою вашої дівчинки. Він допоможе розвивати моторику та координацію рухів, а завдяки світловим та звуковим ефектам гри стануть ще яскравішими та цікавішими. Відмінний подарунок для дітей віком від 3 років, який принесе радість та активний рух у повсякденне життя.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Стать | Для дівчаток |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2,7 |
| Вага, г | 2700 |
| Вага | 2,7 кг |
| Вік | від 3 років |
| К-ть батарейок | 2 шт.*АА 1,5V (не входять до комплекту) |
| К-ть штук у пакованні, ящику (опт) | 2 |
| Категорія | Засоби пересування |
| Кількість коліс | 2 |
| Країна реєстрації | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Музичний супровід | є |
| Пакування | пакет |
| Розмір в пакованні | 72х51х32 см |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мотоцикл |
- Ціна: 1 350,22 ₴
