
-20%
Набір для творчості Strateg Mundi Sand 39000, кінетичний пісок 1 кг, 10 елементів, 3+
412,50 ₴
330 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 39000
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості Strateg Mundi Sand (39000)
Mundi Sand Strateg – це унікальний набір для дітей, який поєднує гру, творчість та навчання. За допомогою кінетичного піску дитина зможе побудувати власні чудеса світу та знамениті пам'ятки світу прямо на 3D ігровому полі.
Переваги набору
- 1 кг високоякісного кінетичного піску в комплекті;
- 9 різноманітних форм для створення відомих будівель;
- Коробка-трансформер служить 3D ігровим полем;
- Розвиток уяви, моторики та творчих здібностей;
- Пізнавальна гра з елементами навчання географії та історії.
Характеристики
- Бренд: Strateg
- Серія: Mundi Sand
- Артикул: 39000
- Вік: від 3 років
- Комплектація: коробка-ігрове поле, кінетичний пісок – 1 кг, 9 форм
- Кількість елементів: 10
- Мова: українська
Чому варто купити?
З набором Mundi Sand Strateg діти зможуть одночасно грати, творити та вивчати світ. Це чудовий подарунок для дитини, яка надихне нові ідеї, захопить будівництвом і подарує радість творчості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кінетичний пісок |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1,4 |
| Вага, г | 1400 |
| Вага | 1,4 кг |
| Вік | від 3 років |
| Категорія | Творчість |
| Комплект постачання | кінет. пісок-1кг, пасочки-11шт, пісочниця |
| Країна реєстрації | Україна |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір в пакованні | 30х23х7 см |
| Мова | Український |
- Ціна: 330 ₴


