
-20%
Дитяча іграшка Оріон Посудомийна машина з аксесуарами 815 для дівчаток 3+
814,39 ₴
651,51 ₴
- Готово до відправки
- Код: 815
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшка Оріон Посудомийна машина з аксесуарами 815
Дитяча посудомийна машина Оріон 815 стане чудовим подарунком для маленьких господинь. Іграшка дуже схожа на справжню: дверцята відкриваються, а сюжетні ігри допомагають пояснити дитині важливість домашніх обов'язків та роботу на кухні.
Комплектація:
- Посудомийна машина
- Упаковка миючого засобу
- 2 полиці
- Сковорода з кришкою
- Каструля
- 2 тарілки, 2 ложки, 2 вилки, 2 ножі
- Лопатка та ополоник
Особливості:
- Реалістичний дизайн та рухомі дверцята
- Розвиває уяву, дрібну моторику та сюжетно-рольові ігри
- Навчає дитини допомагати батькам та виконувати домашні обов'язки
- Виробництво: Оріон, Україна
Рекомендації:
Вік: від 3-х років. Розмір посудомийної машини: 30х20х40 см. Кольорова гамма може змінюватися без попередження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оріон |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1,5 |
| Вага, г | 1500 |
| Вага | 1,5 кг |
| Висота іграшки | 42 см |
| Вік | від 3 років |
| К-ть штук у пакованні, ящику (опт) | 3 |
| Категорія | Сюжетно-рольові набори |
| Країна реєстрації | Україна |
| Музичний супровід | є |
| Пакування | полиэтилен |
| Розмір в пакованні | 32х22х44 см |
- Ціна: 651,51 ₴
