
-20%
Набір для творчості Випалювання по дереву з художнім тонуванням Danko Toys, електроспалювання, комплект
821,70 ₴
657,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: WD-01-01U,WD-01-02U
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості «Випалення по дереву + художнє тонування» Danko Toys
Створіть унікальні дерев'яні витвори мистецтва з набором для випалу по дереву та художнім тонуванням від Danko Toys.
Комплектація набору:
- Електроспалювач із підставкою для безпечної роботи
- 6 змінних насадок для різних технік випалення
- 5 дерев'яних заготовок для створення картин
- 2 декоративні рамки для готових робіт
- Художня фарба та пензель для ефектного оформлення
- Детальна інструкція для зручного та безпечного використання
Переваги набору:
- Розвиває творче мислення, моторику та посидючість
- Дозволяє створювати оригінальні та красиві дерев'яні вироби
- Безпечні матеріали та простота у використанні
- Стильна подарункова упаковка – чудовий подарунок для творчих дітей та дорослих
Характеристики:
| Виробник | Danko Toys, Україна |
| Вік | від 10 років |
| Розмір упаковки | 37 × 26 × 4 см |
| Вага | 0.87 кг |
| Матеріал | Дерево, пластик, фарба |
| Комплектація | Електроспалювач, насадки, заготовки, рамки, тонування, пензель, інструкція |
Набір «Обпалювання по дереву + художнє тонування» допоможе вашій дитині або вам поринути у світ творчості, створюючи гарні та неповторні вироби своїми руками.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Випалювання по дереву |
| Вікова група | Від 10 років |
| Стать | Унісекс |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 600 г |
| Тип | Випалювання для дерева |
| Вік | від 10 років |
| Гарантія | 14 днів |
| К-ть штук у пакованні, ящику (опт) | 6 |
| Категорія | Творчість |
| Клас | Набір для творчості |
| Комплект постачання | рамка-2шт; заготівка-5шт; випалювач; насадки-6шт; |
| Країна реєстрації | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Пакування | коробка |
| Розмір в пакованні | 37х25х4 см |
| Тип | Випалювання |
| Мова | Український |
- Ціна: 657,36 ₴
