
-20%
Басейн надувний Intex 59460
601,42 ₴
481,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: 59460
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн надувн. 59460 (12шт) "Кружки" коло, 2 секц, (3+ років) рем комплект, 122*25см, коло-51см + м'яч-51см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,9 |
| Вага, г | 900 |
| Вага | 900 г |
| Вік | від 2 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Категорія | Для пісочниці та пляжу |
| Комплект постачання | басейн, коло 51 см, м'яч 51 см, рем.комплект |
| Країна реєстрації | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Пакування | пакет |
| Стать | Для всіх |
| Розмір в пакованні | 28х28х4 см |
| Розмір іграшки | 122х25 см |
| Тип | Басейн |
- Ціна: 481,14 ₴
