
-20%
Іграшка №11 (тато) 00517-4
443,52 ₴
354,82 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00517-4
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка №11 (тато)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вага | 150 г |
| Висота іграшки | 50 см |
| Вік | від 3 років |
| Категорія | М'які іграшки |
| Країна реєстрації | Україна |
| Стать | Для всіх |
| Розмір в пакованні | 30х12х10 см |
| Розмір іграшки | 12*50*10 см |
- Ціна: 354,82 ₴
