
-20%
INTEX Коло 91см "Зірки" з ручками (3 кольори) 59256_Blue-White
260,62 ₴
208,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 59256_Blue-White
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
INTEX Коло 91см "Зірки" з ручками (3 кольори)
Товар INTEX Коло 91см "Зірки" з ручками (3 кольори) 59256_Blue-White від виробника
Розмір -
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вік | від 9 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації | Китай |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал | комбінованй |
| Пакування | пакет |
| Розмір іграшки | 91 см діаметр |
| Розмір в пакованні | 17х24х4 см |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Круг |
- Ціна: 208,50 ₴
