
-20%
Надувний Круг Intex Неон 76 см 59260_Violet
115,09 ₴
92,07 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 59260_Violet
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне плавальне коло, діаметр 76 см
Це яскраве надувне коло — чудовий варіант для літнього відпочинку на воді. Виготовлене з напівпрозорого кольорового вінілу, воно поєднує в собі стиль, зручність і надійність. Діаметр 76 см робить його оптимальним для дітей віком від 9 років.
Коло має одну камеру та гладкий внутрішній шов, який не подразнює шкіру під час плавання. Високоміцний вініл товщиною 0,20 мм витримує навантаження до 80 кг, що дозволяє використовувати коло як для активних ігор, так і для спокійного відпочинку на воді. Вага виробу — усього 0,21 кг, тож його зручно брати із собою на відпочинок.
Товар Надувний Круг Intex Неон 76 см 59260_Violet від виробника Розмір -| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вік | від 8 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації | Китай |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Пакування | пакет |
| Розмір іграшки | 76 см діаметр |
| Розмір в пакованні | 16х25х2 см |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Круг |
- Ціна: 92,07 ₴
