
-20%
Надувне коло неонове 91 см 59262_Yellow
175,23 ₴
140,18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 59262_Yellow
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне коло неонове 91 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,34 |
| Вага, г | 340 |
| Вік | від 9 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації | Китай |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Пакування | пакет |
| Розмір іграшки | 91 см діаметр |
| Розмір в пакованні | 16х25х2 см |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Круг |
- Ціна: 140,18 ₴
