
-20%
INTEX Коло 97см з ручками 3 кольори 58263
336,35 ₴
269,08 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58263
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
INTEX Коло 97см з ручками 3 кольори
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | від 9 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Категорія | Для пісочниці та пляжу |
| Країна реєстрації | Китай |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір іграшки | 97 см |
| Розмір в пакованні | 20х18х5 см |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Круг |
- Ціна: 269,08 ₴
