
-20%
Magic sand в пакеті 39404-6 червоний, 1 кг 39404-6
245,85 ₴
196,68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 39404-6
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Magic sand в пакеті 39404-6 червоний, 1 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Вага, г | 1000 |
| Вік | від 3 років |
| Категорія | Дитячий розвиток |
| Комплект постачання | кінет. пісок — 1 кг, формочки — 5 шт. |
| Країна реєстрації | Україна |
| Пакування | пакет |
| Розмір в пакованні | 16х26х8 см |
| Тип | Кінетичний пісок |
- Ціна: 196,68 ₴
