
-20%
«Мінібайк» для катання дітей без звуку 55см х 45см х 31см артикул 0136/01
520,74 ₴
416,59 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0136/01
+380 (68) 211-39-55
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Вага | 1.5 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота іграшки | 45 см |
| Вік | від 3 років |
| Категорія | Засоби пересування |
| Кількість коліс | 4 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Музичний супровід | Немає |
| Пакування | полиэтилен |
| Стать | Для всіх |
| Розмір в пакованні | 30*45*70 см |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Велобіг |
- Ціна: 416,59 ₴
