
-20%
Аерофутбол із воротами, світло 777-805A
553,90 ₴
443,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: 777-805A
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аерофутбол з воротами, світло - це захоплива гра для всієї родини або для компанії друзів!
Диск для гри в аерофутбол являє собою плоску конструкцію виготовлену з пластику з пружним м'яким бортиком по краю і підсвічуванням, розміром - 14 см. За допомогою повітряної подушки диск буквально ковзає над поверхнею підлоги. М'який пружний бампер оберігає диск від пошкоджень, а меблі від подряпин і вм'ятин. Аерофутбол чудово підходить для гри у футбол вдома, в офісі або в будь-якому іншому приміщенні, де є вільний простір.
М'яч працює від 3 батарейок які не входять до комплекту.
Розмір м'яча: 14х14 см.
Розмір воріт: 50х 27х38 см.
Розмір: 45х17,5х6,5 см. Товар Аерофутбол із воротами, світло 777-805A від виробника Розмір -
Диск для гри в аерофутбол являє собою плоску конструкцію виготовлену з пластику з пружним м'яким бортиком по краю і підсвічуванням, розміром - 14 см. За допомогою повітряної подушки диск буквально ковзає над поверхнею підлоги. М'який пружний бампер оберігає диск від пошкоджень, а меблі від подряпин і вм'ятин. Аерофутбол чудово підходить для гри у футбол вдома, в офісі або в будь-якому іншому приміщенні, де є вільний простір.
М'яч працює від 3 батарейок які не входять до комплекту.
Розмір м'яча: 14х14 см.
Розмір воріт: 50х 27х38 см.
Розмір: 45х17,5х6,5 см. Товар Аерофутбол із воротами, світло 777-805A від виробника Розмір -
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вік | від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Пакування | картонна коробка |
| Стать | Для всіх |
| Розмір іграшки | ворота 45х35х25 см, м'яч- 14 см діаметр |
| Розмір в пакованні | 45х18х7 см |
| Світлові ефекти | є |
| Тематика | Футбол |
- Ціна: 443,12 ₴
