
-20%
Набір магнітів Magdum Щенячий патруль Щасливий день ML4034-04 великі магнітні фігурки персонажі мультфільму
193,22 ₴
154,58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: ML4034-04
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір магнітів Magdum "Щенячий патруль: Щасливий день" (ML4034-04)
Ваша дитина обожнює дивитися мультфільм "Щенячий патруль"? Тоді набір магнітів з улюбленими персонажами обов’язково сподобається малюку! З ними так легко зануритись у світ пригод та веселощів, складати власні магнітні історії, рахувати та знайомитися з навколишнім світом.
Магніти добре кріпляться на будь-яку металеву поверхню (магнітну дошку, холодильник тощо), їх зручно тримати рукою та переміщувати. Заокруглені краї та досить великий розмір роблять гру безпечною навіть для найменших прихильників щенячого патруля.
Особливості набору магнітів Magdum
- Великий розмір: Магніти розміром 6 см, які зручно тримати дитині.
- Безпека: Заокруглені кути захищають від травмування.
- Міцність: Магніти товщиною 3 мм не гнуться і не ламаються.
- Захисна ламінація: Зображення не стирається та стійке до вологи.
Характеристики та комплектація
| Бренд | Magdum (Україна) |
| Артикул | ML4034-04 |
| Комплектація | 22 магніти |
| Розмір магнітів | 6 см |
| Товщина | 3 мм |
| Розмір коробки | 17х12х4 см |
| Вік | Від 3 років |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magdum |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Магнітний |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Персонажі | PAW Patrol |
- Ціна: 154,58 ₴
