
Мозаїка-пазли "Фантазія" Tigres 39125, 96 елементів, розвиваюча іграшка для дітей від 1 року
288,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 39125
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мозаїка-пазли "Фантазія" Tigres 39125 для дітей віком від 1 року
Мозаїка-пазли "Фантазія" від бренду Tigres — яскрава іграшка, що розвиває, яка дозволить дитині створювати цікаві композиції з 96 елементів. З її допомогою можна збирати звірів, будиночки, машинки та будь-які інші фігурки, розвиваючи фантазію та творче мислення.
Переваги мозаїки "Фантазія":
- 96 елементів яскравих кольорів (синій, зелений, фіолетовий) для різноманітних композицій
- Розвиває творчі здібності, уяву та колірне сприйняття
- Покращує координацію рухів, дрібну моторику та спритність рук
- Розвиває логіку, інтелект та увагу дитини
- У комплект входить книжечка з прикладами картинок для збирання
- Всі деталі безпечні, обтічної форми, без гострих країв
Характеристики:
| Бренд | Tigres |
| Артикул | 39125 |
| Вік | 1+ |
| Кількість елементів | 96 |
| Колірна комбінація | Синій, зелений, фіолетовий |
| Упаковка | Коробка |
| Висота | 0.25 м |
| Довжина | 0.4 м |
| Ширіна | 0.06 м |
| Вага нетто | 0.662 кг |
| Вага брутто | 0.724 кг |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Пол | Унісекс |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість фішок | 96 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Тип мозаїки | Мозаїка з великими фішками |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,7 |
| Вага, г | 700 |
| Тип | Мозаїки |
| Вік | від 1 року |
| Кількість елементів | 96 елементів (4,8 см) |
| Країна реєстрації | Україна |
| Матеріал | полімерні матеріали |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір в пакованні | 40х6х25 см |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Пазл |
- Ціна: 288,26 ₴


