
Коляска ТехноК для ляльок, арт.8256, рожева люлька "Дочки-матері", іграшка для дівчаток 3+
496,02 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8256
Іграшка "Коляска ТехноК" арт.8256 — це розкішна рожева люлька для ляльок стандарту Бебі Борн (36 см), створена для сюжетно-рольових ігор "дочки-матері". Малята із задоволенням заколисують ляльок, гуляють з ними, готують іграшкові страви та розвивають фантазію, повторюючи поведінку дорослих.
Переваги іграшки:
-
Містка люлька з малиновим козирком забезпечує комфорт для ляльки;
-
Нижня поличка для сумки та аксесуарів допомагає організувати ігровий простір;
-
Великі міцні колеса гарантують стійкість і хорошу прохідність по різних поверхнях;
-
Ідеальна для дитячих кімнат та садочків, а також для гри на свіжому повітрі;
-
Розвиває уяву, дрібну моторику, комунікативні та соціальні навички;
-
Безпечний пластик без запаху, без фталатів та BPA легко чиститься.
Характеристики:
-
Вік дитини: 3+
-
Розміри: 46 × 48 × 29 см
-
Вага: 1090 г
-
Упаковка: яскрава картонна коробка 37 × 27,5 × 19,3 см
-
Лялька в комплект не входить
Призначення:
Підходить для сюжетно-рольових ігор, розвитку уяви, дрібної моторики, навчання турботі та соціальним навичкам. Відмінний подарунок для дівчаток на дні народження та свята.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Матеріал коляски | Пластик |
| Регульована ручка | Ні |
| Складна конструкція | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1,1 |
| Вага, г | 1100 |
| Вага | 1,1 кг |
| Висота іграшки | 48 см |
| Вік | від 3 років |
| Країна реєстрації | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Пакування | картонна коробка |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір в пакованні | 37х27х19 см |
| Розмір іграшки | 29х46х48 см |
| Тип | Коляска |
- Ціна: 496,02 ₴



