
Конструктор Tigres 93 ел. у сумці для дітей 3+, розвиваюча іграшка для творчості та моторики
288,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 39128
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Tigres 93 ел. у сумці для дітей віком від 3 років
Представляємо дитячий конструктор Tigres з 93 елементів - захоплююча іграшка для малюків від 3 років. Конструктор допомагає розвивати моторику рук, творчий потенціал, логічне мислення, увагу та інтелект дитини. За його допомогою дитина навчиться розрізняти форми та розміри предметів, а також вивчить основні кольори в ігровій формі.
Переваги конструктора Tigres:
- 93 безпечних елементів для створення різноманітних конструкцій
- Розвиває дрібну моторику, увагу та уяву
- Вивчає основи кольорів, форм і розмірів
- Без гострих країв безпечно для малюків
- Компактна сумка для зручного зберігання та перенесення
Характеристики:
| Артикул | 39128 |
| Вік | 3+ |
| Пол | Унісекс |
| Кількість елементів | 93 |
| Колір | Стандарт |
| Висота | 0.145 м |
| Ширіна | 0.185 м |
| Вага нетто | 0.539 кг |
| Вага брутто | 0.589 кг |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Упаковка | Поліетиленова сумка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 93 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Користувацькі характеристики | |
| Вік | від 3 років |
| Кількість елементів | 93 |
| Матеріал | полімерні матеріали |
| Розмір в пакованні | 0х0х0 см |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
- Ціна: 288,26 ₴

